دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Lion King 2019
1119
1
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Lion King 2019

شنبه, 19 اکتبر 2019 امتیاز IMDB : 7.1 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Lion King 2019 ، فیلم سینمایی شیرشاه یا لاین کینگ The Lion King فیلمی لایو اکشن محصول سال 2019 کمپانی والت دیزنی، در ژانر ماجراجویی درام به کارگردانی جان فاورو Jon Favreau می باشد که پیش از این فیلم لایو اکشن کتاب جنگل The Jungle Book را کارگردانی کرده بود. فیلم The Lion King در واقع بازسازی انیمیشنی با همین نام است که در سال 1994 ساخته شد و در میان 10 انیمیشن برتر تاریخ قرار گرفت.

حال بعد از گذشت 24 سال کمپانی دیزنی تصمیم گرفته تا نسخه فیلمی این انیمیشن را بسازد. جان فاورو برنامه ریزی ساخت این فیلم را در سپتامبر 2016 پس از موفقیت فیلم کتاب جنگل انجام داد. فیلم شیرشاه ، سومین فیلم لایو اکشن از 4 فیلم لایو اکشنی است که قرار است کمپانی دیزنی در سال 2019 منتشر کند.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Lion King 2019

داستان فیلم شیرشاه 2019 بر روی یک بچه شیر به نام سیمبا تمرکز دارد که پدرش یعنی پادشاه موفاسا، حاکم ساوانای آفریقا است. سیمبا که تازه متولد شده است، تنها وارث موفاسا است و قرار است تاج و تخت پادشاهی را به ارث ببرد. این در حالی است که عموی سیمبا یعنی اسکار، تاج و تخت پادشاهی را برای خودش می خواهد و از تولد او خوشحال نیست. به همین دلیل، اسکار با استفاده از روش های حیله گرانه خود باعث مرگ موفاسا و همچنین تبعید سیمبا می شود. سیمبا به دور از خانه خود بزرگ می شود اما در ادامه برای پس گرفتن تاج و تخت خود باز می گردد…

زیرنویس فارسی تریلر فیلم The Lion King هم اکنون برای شما در دسترس است و میتوانید براحتی با یک کلیک آن را دانلود کنید و از تماشای این فیلم ماجراجویی و درام لذت ببرید.

1+
1+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - BluRay - HDTV - DVDRip - HDRip - HDCAM - HDTS - Trailer
ترجمه شده توسط : زهـــرا حاجی‌پور ، فهیـــــمه داوری
دانلود رایگان زیرنویس

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها