نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Neighbors` Window 2019
816
1
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Neighbors’ Window 2019

پنجشنبه, 7 فروردین 1399 امتیاز IMDB : 7.2 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Neighbors’ Window 2019 ، دانلود زیرنویس فیلم پنجره همسایه ها ، این فیلم در سال 2019 و در کشور آمریکا ساخته شده که در لیست بازیگران آن افرادی مانند ماریا دیزیا (Maria Dizzia) و گرگ کلر (Greg Keller) به چشم می خورد. که بترتیب نقش های آلی و یاکوب را بازی کرده اند، در سایر آثار مهم همچون فیلم 2015 True Story و فیلم 2014 While We’re Young هم حضور داشته و عملکرد مناسبی را از خود به نمایش گذاشته اند.

فیلم پنجره همسایه ها که محتوای 21 دقیقه‌ای را دارا است، در ژانر درام ساخته شده و نمرات بسیار خوبی را از سایت های مختلف دریافت کرده است. مارشال کاری (Marshall Curry) کارگردان این فیلم بوده و دیان ویپرت (Diane Weipert) وی را در امر نویسندگی یاری کرده است. این کارگردان تا به حال آثار بی شماری را تولید کرده است. گفتنی است که وی برنده ی یک جایزه ی اسکار نیز شده است.

داستان فیلم The Neighbors’ Window (فیلم پنجره همسایه ها) در مورد زنی میانسال به نام آلی است که زندگی خسته کننده‌ ی خود را ادامه می‌دهد. علاوه بر این، او متاهل است و دو فرزند نیز دارد. اعضای خانواده‌ که از زندگی بی نتیجه‌ی آلی خسته شده اند، در تلاش هستند تا روحیه ی او را تغییر داده و وی را در مسیر درستی قرار دهند. آلی به شخصه علاقه ای به تغییر در خود مشاهده نمی کند؛ تا این که روزی در خیابان اتفاق ویژه‌ای برایش رقم می‌خورد که…

اکنون شما می‌توانید در پایین صفحه لینک‌های دانلود زیر نویس فارسی فیلم The Neighbors’ Window 2019 را مشاهده کنید، همچنین می‌توانید برای دانلود زیرنویس فیلم The Neighbors’ Window (دانلود زیرنویس فیلم پنجره همسایه ها) و سایر زیرنویس‌های جدید فیلم‌های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌های سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

1+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - BluRay - HDRip - WEBRip - WEB
ترجمه شده توسط : Esmail_b5
دانلود رایگان زیرنویس

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها