دانلود زیرنویس فارسی سریال The Originals
4847
8
1

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Originals

سه شنبه, 15 مرداد 1398 امتیاز IMDB : 8.2 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Originals، دانلود سریال اصیل ها The Originals، محصول سال 2013 آمریکاست که جولی پلک آن را ساخته است. این سریال برای اولین بار در ۱ اوت ٢۰۱٨ از شبکه سی دابلیو پخش شد و پس از ۵ فصل به پایان رسید. محور اصلی داستان خانواده مایکلسون، خون‌آشام‌های اصیل و در حقیقت اولین خون‌آشام‌های تاریخ است که شامل شخصیت های کلاوس (جوزف مورگان)، الایژا (دنیل گیلیز) و ربکا (کلر هولت) میشود.

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Originals

سریال اصیل ها بر اساس شخصیت‌های رمان خاطرات خون آشام ساخته شده است بنابراین برخی از بازیگرانی که در سریال The Vampire Diaries ایفای نقش کرده اند مانند جوزف مورگان (کلاوس)، دنیل گیلیز (آلایژا) و کلر هولت ربکا در سریال ‌The Originals هم همان نقشها را به عهده دارند. دو برادر و یک خواهر کلاوس (جوزف مورگان)، آلایژا (دنیل گیلیز) و ربکا (کلر هولت). کلاوس مایکلسون خون آشام اصیل که دورگه‌ی خونآشام و گرگینه است به محله‌ی فرانسوی‌های نیواورلئان که شهر نیروهای ماوراءالطبیعه نام گرفته باز می‌گردد! شهری که خانوادهٔ مایکلسون (خون‌آشام‌های اصیل) ۳۰۰ سال پیش آن را بنا کرده‌اند و…

دانلود زیرنویس فارسی سریال اصیل ها

 سریال The Originals در شهر نیواورلئان آمریکا فیلم برداری شده است و از ژانر های این سریال میتوان به درام، فانتزی و ترسناک اشاره کرد. محور اصلی داستان خانواده‌ی خون‌آشام های اصیل یعنی اولین خون‌آشام های تاریخ است. بعد ها از روی سریال های اصیل ها اسپین آفی به نام سریال Legacies ساخته شد که طرفداران بسیاری را به خود جذب کرد.

هماکنون شما میتوانید زیرنویس فارسی سریال اصیل ها را تنها با یک کلیک دانلود کنید و از تماشای این سریال با زیرنویس فارسی لذت ببرید.

8+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - BluRay - HDTV - WEBRip - WEB
ترجمه شده توسط : WorldSubtitle ، Ariamovie ، Free-Offline ، ايران فيلم ، DivXdlTeam ، 9Movie ، سیروس فخری ، رضا حضرتی
دانلود فصل 1 دانلود فصل 2 دانلود فصل 3 دانلود فصل 4 دانلود فصل 5

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها