کسب بیت کوین رایگان

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Outpost 2020
3
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Outpost 2020

دوشنبه, 3 شهریور 1399 امتیاز IMDB : 6.7 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Outpost 2020 ، دانلود زیرنویس فیلم پاسگاه ، این فیلم محصول مشترک کشور های آمریکا و بلغارستان در سال 2020 می باشد که کارگردانی آن را رود لوری (Rod Lurie) به عهده داشته است. با این که وی سابقه ی چندانی در امر کارگردانی نداشته، اما به عنوان نویسنده در آثاری نظیر فیلم Straw Dogs 2011 فعالیت داشته است که نباید آن را از دست داد.

فیلم The Outpost فیلمی با ژانر های درام، تاریخی و جنگی بوده و نمرات نسبتا خوبی را هم دریافت کرده است. از بازیگران درجه یک فیلم باید به اسکات ایستوود (Scott Eastwood) و کالب لاندری جونز (Caleb Landry Jones) به ترتیب در نقش های رومشا و کارتر اشاره کرد. قابل ذکر است که بازیگر نقش اول تا به حال در عناوینی مانند فیلم Suicide Squad 2016 نیز حضور پر رنگی داشته است.

داستان فیلم The Outpost (فیلم پاسگاه) در مورد ارتشی از سربازان است که هدایت آن ها را فردی به نام رومشا به عهده دارد. آن ها تاکنون نبردها مختلفی را انجام داده و اکثرشان را با موفقیت پشت سر گذاشته اند، اما این بار ماموریتی دشوارتر را در پیش دارند. این افراد باید سعی کنند تا هر طور شده به جنگ با طالبان رفته و آن ها را با حقه های مختلفی شکست دهند که…

اکنون شما می‌توانید در پایین صفحه لینک‌های دانلود زیر نویس فارسی فیلم The Outpost 2020 را مشاهده کنید، همچنین می‌توانید برای دانلود زیرنویس فیلم The Outpost (دانلود زیرنویس فیلم پاسگاه) و سایر زیرنویس‌های جدید فیلم‌های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌های سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

+3
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - BluRay - HDRip - WEBRip - WEB
ترجمه شده توسط : ســــروش ، مــانـی ، سینا صداقت و آریــن ، ســابــرزا ، مـرتـضـی و شــاه شــب ، ایـمـان هـیـسـتـگر
دانلود رایگان زیرنویس

کسب بیت کوین رایگان

برای منتشر کردن زیرنویس های جدید و سرعت بخشیدن در بروزرسانی مطالب به حمایت شما عزیزان نیاز داریم. لطفا از طریق صفحه مخصوص حمایت و همچنین صفحه حمایت از سریال های در دست ترجمه توسط ای سابتایتل اقدام به حمایت کنید تا مثل سابق براحتی و در سریع ترین زمان زیرنویس فارسی فیلم و سریال خود را داشته باشید.

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها