نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

لوازم آرایشی تیارا

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Owl House
153
3
0

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Owl House

شنبه, 23 فروردین 1399 امتیاز IMDB : 7.8 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Owl House ، دانلود زیرنویس انیمیشن خانه‌ی بوف ، این انیمیشن سریالی محصول سال 2020 شبکه استریم DC Universe می باشد که در تاریخ 10 ژانویه 2020 از شبکه های Disney XD و Disney Channel پخش شد. انیمیشن The Owl House توسط دنا تریس (Dana Terrace) ساخته شده است که به عنوان دیگر آثار او می توان فیلم Tangled: Before Ever After 2017 را نام برد.

همچنین انیمیشن سریالی خانه‌ی بوف در ژانر خانوادگی، اکشن و ماجراجویی می باشد که صداپیشگان آن سارا نیکول رابلس (Sarah-Nicole Robles) در نقش لوز، وندی مالیک (Wendie Malick) در نقش ادا، الکس هیرش (Alex Hirsch) در نقش کینگ هستند. همه وندی مالیک را به خاطر هنر نمایی در سریال BoJack Horseman به یاد دارند.

داستان سریال The Owl House (انیمیشن خانه‌ی بوف) درباره ی نوجوانی است که در یک دنیای شیطانی گیر افتاده است و سعی دارد به کمک دوست جنگجوی خود و یک جادوگر شورشی با شیطان مبارزه کند و دنیا را نجات دهد.

هم اکنون زیر نویس سریال The Owl House 2020 آماده دریافت می باشد و شما می توانید برای دانلود زیرنویس فصل اول سریال The Owl House (دانلود زیرنویس فصل اول انیمیشن خانه‌ی بوف) و زیرنویس فارسی سایر فیلم ها و سریال های روز دنیا از وب سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

3+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL
ترجمه شده توسط : Allen White
دانلود فصل 1

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها