نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

فروشگاه

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Peanut Butter Falcon 2019
672
2
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Peanut Butter Falcon 2019

سه شنبه, 8 بهمن 1398 امتیاز IMDB : 7.6 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Peanut Butter Falcon 2019 ، دانلود زیرنویس فیلم شاهین کره بادام زمینی ، این فیلم در سال 2019 و در کشور آمریکا تولید شد که تایلر نیلسون (Tyler Nilson) و مایکل شوارتز (Michael Schwartz) به صورت مشترک کارگردانی و نویسندگی آن را به عهده داشته اند. این افراد در دوران حرفه ای خود در ساخت آثار مختلف و جذابی مانند فیلم Identity Thief 2013 سهیم بوده اند. با این همه، اثر جدید آن ها از مشهور ترین کار هایشان به شمار می رود که نمرات بالایی را هم از سایت ها دریافت کرده است.

فیلم شاهین کره بادام زمینی ژانرهای ماجراجویی، کمدی و درام را در خود جای داده است و قطعا دوست‌داران این سبک‌ها را به وجد خواهد آورد. در این فیلم از بازیگران خوبی هم استفاده شده است که از آن‌ها می‌توان زک گوتساگن (Zack Gottsagen)، داکوتا جانسون (Dakota Johnson) و بروس درن (Bruce Dern) را نام برد. این افراد در این فیلم به ترتیب نقش‌های زک، النور و کارل را بازی کرده اند. ضمنا آن ها تا به حال در آثار مطرح زیادی نظیر فیلم The Social Network 2010 و فیلم Nebraska 2013 حضور داشته و عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته اند.

داستان فیلم The Peanut Butter Falcon (فیلم شاهین کرده بادام زمینی) در مورد شخصیتی به نام زک استو وی که برای تبدیل شدن به یک کشتی گیر حرفه ای از هیچ تلاشی دریغ نمی کند، به ناچار مجبور به فرار از خانه می شود.

اکنون شما می‌توانید در پایین صفحه لینک‌های دانلود زیر نویس فارسی فیلم The Peanut Butter Falcon 2019 را مشاهده کنید، همچنین می‌توانید برای دانلود زیرنویس فیلم The Peanut Butter Falcon (دانلود زیرنویس فیلم شاهین کره بادام زمینی) و سایر زیرنویس‌های جدید فیلم‌های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌های سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

2+
هماهنگ با نسخه : - BluRay
ترجمه شده توسط : Siavash47 ، آرمان اسدی ، ایـلیـا EILIA و نیـمـا NimaAM
دانلود رایگان زیرنویس

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها