دانلود زیرنویس فارسی سریال The Rook
442
1
0

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Rook

چهارشنبه, 11 سپتامبر 2019 امتیاز IMDB : 6.7 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Rook ، دانلود زیرنویس سریال  روک ، The Rook سریالی در ژانر فانتزی، درام و هیجان انگیز می باشد که توسط کاری اسکاگلند Kari Skogland ساخته شده است. این سریال بر اساس رمانی به همین نام نوشته دنیل اومالی ساخته شده است و فصل اول آن در ماه ژوئن 2019 از شبکه STARZ بر روی آنتن رفت. سریال هایی همچون سریال Power و سریال The White Queen نیز محصول این شبکه هستند.

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Rook با لینک مستقیم

داستان سریال The Rook درباره زن جوانی به نام “مایفانوی توماس” است که در شهر لندن زندگی می کند و دارای نیروها و توانایی های عجیبی است. او سعی در کنترل نیروهای خود دارد اما از طرف دشمنان ماوراءالطبیعه ای نیز تحت تعقیب است. او در حالی بهوش می آید که در اطرافش اجساد زیادی وجود دارند و خودش نیز به فراموشی دچار شده است. حالا او باید همزمان در مورد گذشته اش تحقیق کند و از طرفی کسانیکه حافظه و خاطرات او را دزدیده اند پیدا کند و همچنین موقعیت خود را در سمت رئیس یک سرویس فوق محرمانه بریتانیایی که در حوضه فراطبیعی تحقیق می کند، حفظ کند…

بازیگر نقش اول این سریال اما گرینول Emma Greenwell است که از دیگر کارهای او می توان به فیلم Pride and Prejudice and Zombies 2016 و همچنین سریال Shameless اشاره کرد. زیرنویس فصل اول سریال The Rook بصورت کامل در سایت ای سابتایتل جهت دانلود قرار گرفت.

1+
1+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - WEBRip - WEB
ترجمه شده توسط : کیارش نعمت گرگانی ، شقایق و امیرعلی ، دانش پژوه ، فرزاد ، مرتز ، علیرضا اسلامی
دانلود فصل 1

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها