کسب بیت کوین رایگان

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Shawshank Redemption 1994
3
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Shawshank Redemption 1994

پنجشنبه, 2 خرداد 1398 امتیاز IMDB : 9.3 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Shawshank Redemption 1994 ، فیلم سینمایی رستگاری در شاوشنک The Shawshank Redemption فیلمی درام به کارگردانی فرانک دارابونت Frank Darabont و بازی تیم رابینز Tim Robbins ، مورگان فریمن Morgan Freeman و باب گانتون Bob Gunton محصول سال ۱۹۹۴ توزیع شده توسط شرکت آمریکایی کلمبیا پیکچرز است که به طور گسترده‌ای به عنوان یکی از برترین فیلم‌های تاریخ سینمای جهان شناخته می‌شود. فیلم رستگاری در شاوشنک براساس داستان کوتاهی از استیون کینگ به نام «ریتا هیورث و رستگاری در شاوشنک» ساخته شده است و در آن رابینز در نقش اندی دوفرین و فریمن در نقش الیس «رد» ردینگ بازی می‌کنند.

فیلم The Shawshank Redemption تا کنون با بیش از دو میلیون رای در وبسایت معتبر IMDB به عنوان برترین فیلم تاریخ سینمای جهان شناخته می شود. این فیلم توانست در 7 بخش در مراسم اسکار نامزد دریافت جایزه شود اما موفق به کسب جایزه در اسکار نشد.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Shawshank Redemption 1994

در خلاصه داستان فیلم رستگاری در شاوشنک آمده است ، مردی به نام “اندی”(رابینز) به جرم قتل همسر و یک مرد(عشق همسرش)محکوم میشود در حالی که بیگناه است. او به زندان شاوشنک برده می شود. در زندان اندی با افرادی دوست می شود از جمله “رد”(فریمن). اندی در سالهای ابتدایی با مشکلاتی مانند آزار روبرو میشود. اما کم کم در زندان به فردی محبوب تبدیل می شود و دوست صمیمی رد می شود.

او به صورت اتفاقی به رییس زندان نزدیک می شود و کارهای حسابداری او را انجام میدهد. حسابداری کارهای کثیف و رشوه ها و پول شویی هایی که در زندان انجام می شود.سال‌ها بعد، یک زندانی جدید به زندان می‌اید به نام «تامی» که در زندان قبلی‌اش با قاتل واقعی زن اندی، هم‌سلول بوده است. اندی از رئیس زندان می‌خواهد به او کمک کند تا آزادی‌اش را به دست آورد. نورتن با توجه به اطلاعات اندی، از فسادهای مالی او نه تنها مخالفت کرده، بلکه تامی را می‌کشد و اندی را به زور به کار قبلی می‌گمارد.

+3
هماهنگ با نسخه : - BluRay - HDTV - DVDRip
ترجمه شده توسط : بیژن ح ، سروش ، Gezenfon
دانلود رایگان زیرنویس

کسب بیت کوین رایگان

برای منتشر کردن زیرنویس های جدید و سرعت بخشیدن در بروزرسانی مطالب به حمایت شما عزیزان نیاز داریم. لطفا از طریق صفحه مخصوص حمایت و همچنین صفحه حمایت از سریال های در دست ترجمه توسط ای سابتایتل اقدام به حمایت کنید تا مثل سابق براحتی و در سریع ترین زمان زیرنویس فارسی فیلم و سریال خود را داشته باشید.

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها