نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Song of Names 2019
393
1
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Song of Names 2019

سه شنبه, 9 اردیبهشت 1399 امتیاز IMDB : 6.2 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Song of Names 2019 ، دانلود زیرنویس فیلم آهنگ نام ها ، این فیلم محصول مشترک کشور های کانادا و مجارستان در سال 2019 است که عده ی زیادی هم از آن استقبال کردند. فرانکو جیرارد (Francois Girard) کارگردان این فیلم بوده و نرمان لبرچت (Norman Lebrecht) وی را در امر نویسندگی یاری کرده است. این کارگردان در تولید اثار مطرحی سهیم بوده و بسیار شناخته شده می باشد. فیلم آهنگ نام ها اقتباسی از رمانی به همین نام است که توسط نورمن لبرکت نوشته شده است.

فیلم آهنگ نام ها در ژانر درام ساخته شده و نمرات نسبتا خوبی را از سایت ها دریافت کرده است. از بازیگران مطرح این فیلم می توان ساول رابینک (Saul Rubinek) و کلایو اوون (Clive Owen) را نام برد که هر یک به ترتیب نقش های فینمن و داویدل را بازی کرده اند. گفتنی است که این افراد در سایر آثار درخشانی نظیر فیلم Unforgiven 1992 نیز حضور یافته و عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته اند.

داستان فیلم The Song of Names (فیلم آهنگ نام ها) اتفاقاتی از جنگ جهانی دوم را روایت می کند. در این بین، پسری نه ساله به نام مارتین به کشور خود سفر می کند تا شاهد برگزاری با شکوه کنسرت برادر معروف خود یعنی داویدل باشد. داویدل در آستانه ی کنسرت خود ناپدید شده و تلاش ها برای یافتنش آغاز می شود. سپس مردم آگاه می شوند که وی به عنوان اسیر توسط دشمنان گرفته شده و…

اکنون شما می‌توانید در پایین صفحه لینک‌های دانلود زیر نویس فارسی فیلم The Song of Names 2019 را مشاهده کنید، همچنین می‌توانید برای دانلود زیرنویس فیلم The Song of Names (دانلود زیرنویس فیلم آهنگ نام ها) و سایر زیرنویس‌های جدید فیلم‌های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌های سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

1+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - BluRay - WEBRip
ترجمه شده توسط : AMIRX79X & Hasti.rzi
دانلود رایگان زیرنویس

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها