نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

لوازم آرایشی تیارا

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Vampire Diaries
2485
4
0

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Vampire Diaries

یکشنبه, 8 مهر 1397 امتیاز IMDB : 7.7 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Vampire Diaries، دانلود سزیال خاطرات خون آشام The Vampire Diaries، محصول سال 2009 آمریکاست که سازنده آن جولی پلک و کوین ویلیامسون هستند. سریال خاطرات خون آشام از روی رمانی با همین نام به نویسندگی ال جی اسمیت ساخته شده است و در 10 سپتامبر سال 2009 رسما از شبکه سی‌ دابلیو پخش شد.

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Vampire Diaries

سریال خاطرات خون‌ آشام درباره دو برادر خون آشام به نام های «استفان» و «دیمن»، که دارای زندگی جاودانه هستند، قرن هاست که میلشان برای نوشیدن خون انسان را مخفی کرده و میان مردم زندگی می کنند. آن ها قبل از اینکه اطرافیان متوجه عدم تغییر سن آن ها شوند، از شهری به شهر دیگر نقل مکان میکنند. اکنون آن دو به شهر ویرجینیا بازگشته اند، همان جایی که به خون آشام تبدیل شدند. استفان پسر شریفی است و خون انسان را به خود ممنوع کرده تا مجبور نباشد کسی را بکشد، اما همواره سعی می کند مراقب اعمال برادر شرورش، دیمن باشد. بعد از آمدن به ویرجینیا، طولی نمی کشد که استفان عاشق یک دختر مدرسه ای بنام «الینا» میشود …

دانلود زیرنویس فارسی سریال خاطرات خون آشام

سریال The Vampire Diaries در ژانر های ترسناک، فانتزی و درام است. که هر قسمت از این سریال تماشایی در حدود 43 دقیقه است و رسما در سال 2017 با فصل 8 این سریال به اتمام رسید.

همچنین قابل ذکر است که از روی سریال خاطرات خون آشام اسپین آف هایی نیز ساخته شده است. سریال The Originals و سریال Legacies هر دو اسپین آف این سریال تماشایی هستند. پس اگر این سریال را دوست دارید پیشنهاد میکنیم حتما این دو اسپین آف را نیز تماشا کنید.

شما میتوانید هماکنون زیرنویس فارسی سریال The Vampire Diaries و اسپین آف های آن را بصورت رایگان و تنها با یک کلیک دانلود کنید و از تماشای این سریال با زیرنوی فارسی لذت ببرید.

4+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - BluRay - HDTV
ترجمه شده توسط : NightMovie ، سميرا و آرين و پدرام ، Mohade$eh ، 9Movie
دانلود فصل 1 دانلود فصل 2 دانلود فصل 3 دانلود فصل 4 دانلود فصل 5 دانلود فصل 6 دانلود فصل 7 دانلود فصل 8

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها