کسب بیت کوین رایگان

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Wretched 2019
4
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Wretched 2019

پنجشنبه, 30 مرداد 1399 امتیاز IMDB : 5.8 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Wretched 2019 ، دانلود زیرنویس فیلم رنجور ، این فیلم در سال 2019 و در کشور آمریکا تولید شد که وظیفه ی کارگردانی و نویسندگی آن به صورت همزمان بر عهده ی برت پیرس (Brett Pierce) و درو تی پیرس (Drew T. Pierce) بوده است. گفتنی است که این افراد تا به حال در تولید اثار جذابی سهیم بوده اند که تماشای آن ها خالی از لطف نخواهد بود. ضمنا آن ها در مراسم های مختلفی در حوزه‌ی سینما، برنده ی جوایز ارزنده‌ای شده‌اند.

فیلم رنجور با دارا بودن ژانر ترسناک و کسب نمرات ایده آل از سوی منتقدان مختلف توانسته است تا به شمار هواداران خود اضافه کند. از بازیگان سرشناس این فیلم می توان به جان پاول هاوارد (John Paul Howard) و پایپر کوردا (Piper Curda) اشاره کرد که هر یک به ترتیب نقش های بن و مالوری را بازی کرده اند. این افراد در سایر آثار مشهور از کشورشان مانند فیلم Hell or High Water 2016 نیز حضور داشته‌اند.

داستان فیلم The Wretched (فیلم رنجور) در مورد یک پسر نوجوان و کنجکاو به نام بن است که اتفاقات تلخ زندگی‌اش مانند طلاق والدین، سبب افسردگی و سایر مشکلات در او می شود. سپس او با جادوگری که سنی برابر با هزار سال دارد آشنا شده و از او تقاضای کمک می کند. جادوگر که در ابتدا خود را مهربان نشان می دهد، اهداف شومی از کمک به بن دارد. بن در ادامه متوجه می شود که این جادوگر همان همسایه ی آن ها است و…

اکنون شما می ‌توانید در پایین صفحه لینک‌های دانلود زیر نویس فارسی فیلم The Wretched 2019 را مشاهده کنید، همچنین می‌توانید برای دانلود زیرنویس فیلم The Wretched (دانلود زیرنویس فیلم رنجور) و سایر زیرنویس‌های جدید فیلم‌های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌های سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

+4
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - BluRay - HDRip - WEBRip
ترجمه شده توسط : يـاشـار Tamagotchi ، سـينـا
دانلود رایگان زیرنویس

کسب بیت کوین رایگان

برای منتشر کردن زیرنویس های جدید و سرعت بخشیدن در بروزرسانی مطالب به حمایت شما عزیزان نیاز داریم. لطفا از طریق صفحه مخصوص حمایت و همچنین صفحه حمایت از سریال های در دست ترجمه توسط ای سابتایتل اقدام به حمایت کنید تا مثل سابق براحتی و در سریع ترین زمان زیرنویس فارسی فیلم و سریال خود را داشته باشید.

عناوین مشابه

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها