نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

لوازم آرایشی تیارا

دانلود زیرنویس فارسی سریال Vampires
630
7
0

دانلود زیرنویس فارسی سریال Vampires

پنجشنبه, 21 فروردین 1399 امتیاز IMDB : 5.3 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی سریال Vampires ، دانلود زیرنویس سریال خون ‌آشام ‌ها ، این مجموعه ی تلویزیونی که محصول سال 2020 کشور فرانسه و به زبان فرانسوی می باشد، در تاریخ 20 مارس 2020 از شبکه ی Netflix به روی آنتن رفت. فصل اول آن دارای 6 اپیزود می باشد. خالقان این سریال بنجامین دیوپاس (Benjamin Dupas) و آیسورا پیزانی فری (Isaure Pisani-Ferry) هستند.

سریال خون ‌آشام ‌ها سریالی در سبک فانتزی، درام و ترسناک است که بازیگرانی همچون کیت موران (Kate Moran) و مونیر اممرا (Mounir Amamra) و جولیت کاردینسکی (Juliette Cardinski) با هنرنمایی هر چه تمام تر در صدر این سریال قرار گرفته اند. از کار های دیگر این بازیگران می توان فیلم Planetarium 2016 و سریال The Romanoffs را نام برد.

داستان سریال Vampires (سریال خون ‌آشام ‌ها) درباره ی دختری نوجوان، اهل پاریس است که نیمه انسان و نیمه خون آشام است. او سعی دارد با قدرت های جدیدی که درونش ظهور می کند و همچنین آشفتگی هایی که در خانواده اش به وجود آمده کنار بیاید و از طرفی جامعه مخفی خون آشامان نیز به دنبال او هستند…

هم اکنون زیر نویس سریال Vampires 2019 آماده دریافت می باشد و شما می توانید برای دانلود زیرنویس فصل اول سریال Vampires (دانلود زیرنویس فصل اول سریال خون ‌آشام ‌ها) و زیرنویس فارسی سایر فیلم ها و سریال های روز دنیا از وب سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

7+
هماهنگ با نسخه : - WEB
ترجمه شده توسط : Rose & Negiin_rfi
دانلود فصل 1

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها