نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

دانلود زیرنویس فارسی فیلم WALL-E 2008
643
1
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم WALL-E 2008

پنجشنبه, 24 بهمن 1398 امتیاز IMDB : 8.4 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی فیلم WALL-E 2008 ، دانلود زیرنویس فیلم وال ای ، این انیمیشن جذاب محصول سال 2008 کشور آمریکا است که یک جایزه ی اسکار را هم از آن خود کرد. در این فیلم از صداگذاران مطرحی هم استفاده شده است که از آن ها می توان به بن برت (Ben Burrt) و الیزا نایت (Elissa Knight) به ترتیب در نقش های وال ای، و ایو اشاره کرد. ضمنا بد نیست بدانید که این افراد در تولید آثار مهم دیگری نظیر فیلم Super 8 2011 سهیم بوده‌اند.

فیلم وال ای ژانرهای ماجراجویی، خانوادگی و تخیلی را در خود جای داده و نمرات بسیار بالایی را هم از سوی منتقدان و سایت های مختلف دریافت کرده است. اندرو استنتون (Andrew Stanton) به صورت همزمان کارگردان و نویسنده ی این فیلم بوده است. این فرد تا به حال نویسندگی آثار مهم دیگری نظیر فیلم Finding Nemo 2003 و فیلم A Bug’s Life 1998 را به عهده داشته است.

داستان فیلم WALL-E (فیلم وال ای) در مورد سال هایی است که انسان‌ها زمین را ترک کرده و از خود انبوهی از زباله ها را به یادگار گذاشته‌اند. در این بین رباتی به نام وال ای وظیفه‌ی فشرده‌سازی و جمع‌آوری این زباله‌ها را بر عهده دارد. در یکی از روز ها که وال ای مشغول به کار است، رباتی به نام ایو از فضا می آید تا در مورد زمین و نشانه های حیات در آن گزارشی تهیه کند. وال ای هم شیفته ی این ربات شده و در تصمیم می گیرد که او را دنبال کند.

اکنون شما می‌توانید در پایین صفحه لینک‌های دانلود زیر نویس فارسی فیلم WALL-E 2008 را مشاهده کنید، همچنین می‌توانید برای دانلود زیرنویس فیلم WALL-E (دانلود زیرنویس فیلم وال ای) و سایر زیرنویس‌های جدید فیلم‌های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌های سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

1+
هماهنگ با نسخه : - BluRay - DVDRip
ترجمه شده توسط : حسام درودگر ، حامد باتلاقی ، Danyal_King
دانلود رایگان زیرنویس

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها