نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

لوازم آرایشی تیارا

دانلود زیرنویس فارسی سریال We Are the Wave
604
6
0

دانلود زیرنویس فارسی سریال We Are the Wave

شنبه, 16 آذر 1398 امتیاز IMDB : 6.1 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی سریال We Are the Wave ، دانلود زیرنویس سریال ما موج هستیم ، این سریال محصول سال 2019 کشور آلمان و به زبان آلمانی می باشد. فصل  اول این سریال در تاریخ 1 نوامبر 2019 از شبکه محبوب و پرطرفدار نت فلیکس پخش شد. سریال We Are the Wave سریالی در ژانر درام می باشد که از جمله بازیگران آن می توان به لودویگ سیمون (Ludwig Simon) ، لوئیزه بیفورت (Luise Befort) و مایکله بارتهل (Michelle Barthel) اشاره کرد. عنوان آلمانی این سریال Wir sind die Welle می باشد و همچنین سریال ما موج هستیم اقتباسی از رمان مشهور “موج” اثر تاد استراسر است که در سال 1981 منتشر شد و محبوبیت زیادی میان جوانان و نوجوانان دارد.

داستان سریال We Are the Wave (سریال ما موج هستیم) درباره گروهی از نوجوانان است که رویای آینده بهتری را دارند و رهبر آنها یکی از همکلاسی های جدید و مرموزشان است که می خواهند مشکلات اجتماعی را به چالش بکشند…

هم اکنون زیر نویس سریال We Are the Wave 2019 آماده دریافت می باشد و شما می توانید برای دانلود زیرنویس فصل اول سریال We Are the Wave (دانلود زیرنویس فصل اول سریال ما موج هستیم) و زیرنویس فارسی سایر فیلم ها و سریال های روز دنیا از وب سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

6+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL
ترجمه شده توسط : M & K
دانلود فصل 1

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها