دانلود زیرنویس فارسی فیلم Welcome to Acapulco 2019
104
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Welcome to Acapulco 2019

دوشنبه, 12 آگوست 2019 امتیاز IMDB : 4.3 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Welcome to Acapulco 2019 ، فیلم به آکاپولکو خوش آمدید Welcome to Acapulco فیلمی اکشن و کمدی به کارگردانی گیلرمو ایوان Guillermo Iván و محصول سال 2019 می باشد. داستان فیلم Welcome to Acapulco درباره یک طراح بازی های ویدئویی به نام مت بوث است که حرفه اش رو به نابودی است و تنها یک فرصت برایش باقی مانده است و آن رونمایی از بزرگترین پروژه اش در مراسم جوایز بازی های ویدیویی در ایالت نیومکزیکو می باشد.

اما مت در فرودگاه یکی از دوستانش را ملاقات می کند و اشتباهی سوار هواپیمای مکزیک می شود و سر از شهر بندری آکاپولکوی مکزیک در می آورد. متاسفانه اوضاع برای مت وخیم تر از گذشته می شود و به محض پیاده شدن از هواپیما ، مورد تعقیب جنایتکارهای قدرتمند ، آدمکش های مرگبار و ماموران فدرال قرار می گیرد. این افراد به دنبال بسته ای می گردند که مت آن را بصورت غیرقانونی از گمرک عبور داده در حالیکه مت خودش از این موضوع بی خبر است. در ادامه ی این ماجرا، او با زنی زیبا و نترس برخورد می کند و به کمک او…

لینک دانلود زیرنویس فارسی فیلم Welcome to Acapulco 2019 هم اکنون برای شما در دسترس است و میتوانید براحتی با یک کلیک آن را دانلود کنید و از تماشای این فیلم اکشن و کمدی لذت ببرید.

0
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - BluRay - HDRip - WEBRip
ترجمه شده توسط : هادي عليزاده و مهدي عليزاده ، کینگ مووی
دانلود رایگان زیرنویس

عناوین مشابه

دانلود زیرنویس فارسی سریال Mom

Mom

2013 IMDB : 7.2

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها