فراخوان عضویت در تیم ترجمه با حقوق ثابت

دانلود زیرنویس فارسی فیلم What's My Name: Muhammad Ali 2019
29
1
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم What’s My Name: Muhammad Ali 2019

پنج‌شنبه, 26 مارس 2020 امتیاز IMDB : 8.5 IMDB wikipedia

دانلود زیرنویس فارسی فیلم What’s My Name: Muhammad Ali 2019 ، دانلود زیرنویس مستند اسم من محمد علی ، این مستند جالب در سال 2019 و در کشور آمریکا ساخته شد و مورد استقبال عده ی زیادی از دوست داران سینما نیز قرار گرفت. آنتونی فوکوا (Antonie Fuqua) کارگردان این مستند بوده و استیون لکارت (Steven Leckart) وی را در امر نویسندگی یاری کرده است. این کارگردان آثاری مانند فیلم The Equalizer 2014 را تولید کرده است.

فیلم اسم من محمد علی ژانرهای مستند، زندگی نامه و ورزشی را در خود دارد و نمرات بسیار بالایی را هم از سایت‌ها و منتقدان مختلف دریافت کرده است. از افراد حاضر در این فیلم می‌توان جیم برون (Jim Brown) و بیل کازبی (Bill Cosby) را نام برد. بدیهی است که به دلیل مستند بودن این فیلم، هر یک از این افراد در نقش خودشان حضور یافته و سابقه ی بازی در آثار دیگری را نداشته باشند. با این حال، حضور آن ها در این مستند باعث استقبال خوب مخاطبان شده است.

داستان مستند Whats My Name Muhammad Ali (مستند اسم من محمد علی) همان طور که از نامش پیداست، در مورد یکی از بزرگ ترین ورزشکاران تاریخ یعنی محمد علی است که در رشته ی بوکس زبان زد همه ی مردم می باشد. او علاوه بر ورزش، در سایر زمینه ها مانند مسائل اجتماعی نیز فرد ارزشمندی محسوب می شود. محمد علی در این فیلم با صدای خودش داستان زندگی جالبی از خود را روایت کرده و…

اکنون شما می‌توانید در پایین صفحه لینک‌های دانلود زیر نویس فارسی فیلم What’s My Name: Muhammad Ali 2019 را مشاهده کنید، همچنین می‌توانید برای دانلود زیرنویس فیلم What’s My Name: Muhammad Ali (دانلود زیرنویس فیلم اسم من محمد علی) و سایر زیرنویس‌های جدید فیلم‌های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌های سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

1+
1+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - WEBRip
ترجمه شده توسط : mary_fall
دانلود رایگان زیرنویس

در جهت بالا بردن سطح کیفی ترجمه ها، لطفا درباره کیفیت ترجمه زیرنویس سریال ها و  فیلم ها، نظرات خود را در پایین پست برای ما ارسال فرمایید. در خصوص فیلم ها و سریال هایی که توسط تیم ترجمه ما ترجمه میشوند اولویت ترجمه بر اساس سطح استقبال کاربران (لایک و کامنت) از پست سریال یا فیلم مشخص میشود، در صورت کم بودن سطح استقبال، ترجمه سریال قطعا متوقف خواهد شد و به هیچ عنوان ادامه پیدا نخواهد کرد...

عناوین مشابه

دانلود زیرنویس فارسی سریال Rugal

Rugal

2020 IMDB : نامشخص

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها