نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

دانلود زیرنویس فارسی سریال Wind and Cloud and Rain
6910
12
0

دانلود زیرنویس فارسی سریال Wind and Cloud and Rain

سه شنبه, 7 مرداد 1399 امتیاز IMDB : d_addicts

دانلود زیرنویس فارسی سریال Wind and Cloud and Rain ، دانلود زیرنویس سریال کره ای باد و ابر و باران ، این سریال محصول سال 2020 کشور کره جنوبی و شبکه TV Chosun می باشد که در تاریخ 17 می 2020 پخش شد. یون سانگ هو (Yoon Sang Ho) کارگردان این سریال است. وی پیش از این ، کارگردانی سریال کره ای Different Dreams را بر عهده داشته است. سریال کره ای Wind Clouds and Rain سریالی در ژانر درام ، تاریخی ، عاشقانه و فانتزی است که پارک شی هو (Park Shi Hoo) و گو سانگ هی (Go Sung Hee) زوج اصلی این سریال را تشکیل میدهند.

داستان سریال کره ای Kingmaker The Change of Destiny از این قرار است که چویی چئون جونگ (با بازی پارک شی هو) بهترین چهره خوان در چوسان است که در خانواده ای معتبر به دنیا آمده اما همه اعضای خانوادش کشته شده اند. او به یکباره به پادشاهی چوسان میرسد. جونگ که از سرنوشت چوسان خبر دارد ، سعی می کند تا آینده آن را که توسط افراد قدرتمند به نابودی کشیده شده را بهبود ببخشد. از طرفی هوانگ بون ریونگ (با بازی کو سونگ هی) که شاهزاده زیبا و دختر پادشاه چئولجونگ است، نفرینی به همراه خود دارد که در عین حال یک نعمت هم هست و آن دیدن سرنوشت دیگران است. پس او با چوی چئون جونگ آشنا شده وسعی می کند تا با کمک هم وضع چوسان را بهبود ببخشند و…

هم اکنون زیر نویس سریال Wind and Cloud and Rain 2020 آماده دریافت می باشد و شما می توانید برای دانلود زیرنویس سریال کره ای Wind and Cloud and Rain (دانلود زیرنویس سریال کره ای باد و ابر و باران) و زیرنویس فارسی سایر فیلم ها و سریال های روز دنیا از وب سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

12+
هماهنگ با نسخه : WEB-DL - HDTV
ترجمه شده توسط : ایان تیم ، کره پدیا
دانلود فصل 1

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها