نظرسنجی ترجمه زیرنویس فارسی سریال

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Your Name is Rose 2019
153
1
0

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Your Name is Rose 2019

جمعه, 24 مرداد 1399 امتیاز IMDB : 6.1 IMDB

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Your Name is Rose 2019 ، دانلود زیرنویس فیلم کره ای اسم تو رزه ، این فیلم در سال 2019 در اختیار دوست داران سینما قرار گرفت و کارگردانی آن را هم فردی به نام سئوک هیون جو (Seok Hyun Jo) به عهده داشته است. گفتنی است که وی سابقه ی دیگری در امر کارگردانی ندارد. در صورت رضایت از این اثر می توانید فیلم Secret Zoo 2020 را هم تماشا کنید.

ژانر های فیلم Your Name is Rose یا Rosebud کمدی، درام و عاشقانه است و نمرات قابل قبولی را هم به آن اختصاص داده اند. از بازیگران درجه یک این فیلم باید به یو هو جونگ (Ho Jeong Yu) و پارک سونگ وونگ (Soong Woong Park) به ترتیب در نقش های هونگ جانگ می و میونگ هوان اشاره نمود. گفتنی است که آن ها سابقه ی بازی در دیگر آثار مهم مثل فیلم New World 2013 را هم دارند.

داستان فیلم Your Name is Rose (فیلم کره ای Rosebud) در مورد زنی به نام جانگ می و دخترش است که زندگی آرام و جالبی را می گذرانند. وی به دلیل وقوع برخی مشکلات و عدم تفاهم از همسر خود جدا می شود و تصمیم می گیرد که دخترش را به بهترین شیوه تربیت کند. با بروز مشکلات جدید در زندگی جانگ، او تصمیم می گیرد تا نزد همسر سابق خود رفته و با او صحبت کند که…

اکنون شما می‌توانید در پایین صفحه لینک‌های دانلود زیر نویس فارسی فیلم Your Name is Rose 2019 را مشاهده کنید، همچنین می‌توانید برای دانلود زیرنویس فیلم کره ای Your Name is Rose (دانلود زیرنویس فیلم کره ای اسم تو رزه) و سایر زیرنویس‌های جدید فیلم‌های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌های سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

1+
هماهنگ با نسخه : - BluRay - HDRip
ترجمه شده توسط : مجله آفتابگردان ، کی تی تیم
دانلود رایگان زیرنویس

دیدگاه شما

دسته بندی فیلم ها و سریال ها